Czyszczenie kostki brukowej i elewacji budynków

Kostka brukowa oraz elewacje budynków są narażone na wpływ czynników zewnętrznych. Mchy, porosty, deszcze i inne czynniki powodują, że po pewnym czasie powierzchnie te tracą swoje walory estetyczne i wymagane jest malowanie lub przynajmniej czyszczenie elewacji, kostki brukowej i powierzchni betonowych.

W przypadku kostki brukowej ważnej jest, że w większości przypadków nie jest koniecznie układanie kostki brukowej od nowa, ale wystarczy gruntowne i profesjonalne czyszczenie kostki brukowej, przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu i środków chemicznych.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie:
- czyszczenie kostki brukowej
- czyszczenie elewacji budynków

Do pracy przy czyszczenie kostki brukowej wykorzystujemy profesjonalny sprzęt - maszyny szorujące oraz gorąco- lub zimnowodne urządzenia ciśnieniowe. Wykorzystujemy także profesjonalną chemię, którą dobieramy w zależności od czyszczonej powierzchni oraz rodzaju zabrudzenia. Dzięki temu możliwe jest usuwanie oleju i śladów opon z kostki brukowej.
Usuwamy także zabrudzenia atmosferyczne będące wynikiem wieloletniej eksploatacji budynków, dzięki czemu odświeżamy, odnawiamy elewację budynków.

Poniżej zdjęcia ilustrujące efekty naszej pracy:

 

doczyszczanie kostki Lublin
czyszczenie kostki brukowej lubelskie
IMG_0100
IMG_0101
Doczyszczanie kostki lublin
image