Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elewacji - mycie elewacji, Masz zabrudzoną elewację?

Cieszymy się zaufaniem wielu firm i instytucji,
które korzystając z naszych usług, tj:. mycie elewacji oraz impregnacja elewacji, pozbyły się licznych problemów z nieładnym wyglądem.
Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu usług daje nam możliwość wykonania wszelkiego rodzaju zamówień na wysokim poziomie.

Usługi czyszczenia i mycia elewacji:

- Mycie elewacji
- Mycie elewacji z granitu
- Mycie elewacji z marmuru

Czysta elewacja jest twarzą naszego domu czy firmy. Zaniedbana "dodaje" budynkowi lat. Niszczejąca obniża jego wartość. Dzięki czyszczeniu i renowacji elewacja odzyska swój dawny blask. Czyścimy elewacje z klinkieru, tynki akrylowe, tynki mineralne, siding, piaskowiec. Doczyszczamy wieloletnie zabrudzenia wynikające z eksploatacji. Odnawiamy elewacje przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Przywracamy świetność budynków wykorzystując odpowiednie farby i detergenty. Zabezpieczamy wyczyszczoną powierzchnię przed rozwojem mchów i porostów.Przy czyszczeniu elewacji stosujemy różne techniki w zależności od rodzaju powierzchni (mycie wysokociśnieniowe, hydropiaskowanie). Regulacja ciśnienia pozwala na bezpieczną pracę, która nie narusza struktury elewacji. Czyszczoną powierzchnię w miarę potrzeb zabezpieczamy specjalnymi preparatami przed rozwojem flory mikrobiologicznej. Uzupełniamy ubytki elewacji zgodnie z przyjętą pierwotnie technologią. Zabezpieczanie tynków przy użyciu ciśnieniowego sprzętu odbywa się szybko i sprawnie. Dzięki specjalnym dyszom farba lub impregnat rozprowadzana jest równomiernie i ekonomicznie. Pracujemy w taki sposób, aby nie ucierpiała zieleń Państwa ogrodów, zabezpieczamy roślinność przy elewacji a jedynym dowodem naszej obecności jest solidnie wykonana praca.

IMG_0100
IMG_0101